Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zasłony

Jak mierzyć firany i zasłony?
Zastanawiasz się, jak prawidłowo zmierzyć firany i zasłony, aby idealnie wpasowały się w Twoje wnętrze? Nie jesteś sam! Właściwe zmierzenie okien to kluczowy element w procesie wyboru zarówno firan, jak i zasłon. Wybór tych elementów dekoracyjnych może wydawać się prosty, jednak aby uniknąć błędów, które mogą wpłynąć na komfort i estetykę pomieszczenia, ważne jest, aby krok po kroku przemyśleć proces ich mierzenia.
Czytaj więcej
Jak dobrać kolor zasłon do wnętrza?
Okazuje się, że dobór koloru zasłon do danego wnętrza to duże wyzwanie. Często w sklepach trudno jest znaleźć model w odpowiednim kolorze, który będzie pasować idealnie do danej sypialni lub salonu. Są jednak pewne uniwersalne zasady, którymi warto się w tym przypadku kierować. Pozwolą uzyskać wnętrze eleganckie, spójne i pełne harmonii.
Czytaj więcej
Jakie zasłony do salonu kupić?
Nie da się ukryć, że udana aranżacja salonu w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru tkanin. Narzuty, dywany, poduszki czy zasłony są w stanie ocieplić wnętrze, wprowadzić do niego nieco elegancji i nadać aranżacji całkiem nowego charakteru. Zasłony przy okazji w pokoju dziennym pełnią jeszcze jedną, istotną rolę. Tworzą idealną oprawę dla okien i wpływają na dopływ naturalnego światła do środka pomieszczenia. Zatem jakie zasłony do salonu warto wybrać?
Czytaj więcej
pixel