Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Sklep MS-STYL.PL proponuje Państwu szeroki wybór dekoracyjnych elementów służących do aranżacji okien. Jesteśmy dokładnie tym, co można sobie wyobrazić myśląc o pięknej aranżacji swoich okien. W tym miejscu znajduje się bowiem wszystko, co będzie potrzebne, aby stworzyć produkt zgodny z największymi wymaganiami. Jedyne, co należy zrobić, to pokazać nam jaki produkt jest potrzebny. Reszta spoczywa już w naszych rękach.

Nasze produkty są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów miał możliwość stworzenia indywidulanego produktu. Od naszych produktów wymagamy, by zdobiły każde pomieszczenie, w którym się znajdą. Stawiamy na bogaty wybór kolorów, tkanin i wzorów, a także na ich wytrzymałość oraz wysoką jakość wykonania. Bez problemu znajdziesz tu firany, zasłony oraz rolety do każdego rodzaju okien nawet o niestandardowych wymiarach.

Różnorodność artykułów na wymiar, atrakcyjne ceny i najwyższa jakość – tym właśnie charakteryzują się nasze produkty. Liczmy na to, że nasz produkt odmieni Państwa widok na świat.
Ideą naszej firmy jest danie klientowi możliwości stworzenia produktu, który będzie w pełni spełniać wszystkie wymagania. Te projekty to właśnie nasza inspiracja. Chcemy, by w tym miejscu łączył się design oraz funkcjonalność produktów, rozumiane przez obie strony: producenta i klienta. Wierzymy, że w wyniku połączenia tych dwóch wizji powstanie produkt idealny, czyli Państwa produkt.
Naszym atutem jest Profesjonalna pracownia krawiecka, realizuje wszelkie zamówienia pod wymiar i specyfikacje naszego Klienta. U nas nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli nie znajdziecie Państwo produktu w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu.
pixel