Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lamówki i wstążki do firan

( ilość produktów: 52 )

Dodatki krawieckie lamówki to profesjonalne produkty, niezbędne do wykańczania różnych rodzajów tekstyliów, w tym przede wszystkim zasłon, firan, obrusów oraz odzieży. Pełnią one dwie bardzo istotne funkcje - chronią brzegi tkaniny przed strzępieniem i stanowią piękny ozdobny dodatek, który znacząco uatrakcyjnia ogólny wygląd gotowego artykułu. Lamówki oferowane w naszym sklepie wykonane są z trwałego, błyszczącego atłasu o intensywnym ubarwieniu, dostępnym w wielu wariantach kolorystycznych. 

 

Lamówki - niezbędne dodatki krawieckie

Ozdobne dodatki krawieckie lamówki to obowiązkowe wyposażenie każdej pracowni krawieckiej. Te niezwykle funkcjonalne eleganckie tasiemki mogą Państwo zakupić w naszym sklepie w wielu atrakcyjnych kolorach, w tym między innymi:

  • czerwonym
  • zielonym malachitowym
  • niebieskim
  • czarnym
  • białym

Wszystkie nasze dodatki krawieckie wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje doskonałe efekty wykończeniowe. Dodatkowo, zadbaliśmy, aby oferowane w naszym sklepie lamówki były odpowiednio zaprasowane, dzięki czemu ich użycie jest wygodne i niezwykle praktyczne.

Lamówki są niezbędnym dodatkiem krawieckim w produkcji zasłon, obrusów, firan i odzieży. Dzięki nim gotowe produkty tekstylne zyskują szlachetniejszy, bardziej elegancki wygląd i znacznie lepiej się prezentują. Odpowiednio dobrany kolor tego dodatku sprawia, że tkanina i jej obrzeże tworzą spójną, idealnie uzupełniającą się całość. Właśnie dlatego zadbaliśmy, aby w naszym asortymencie znaleźli Państwo lamówki w ponad 30 różnych, atrakcyjnych odcieniach.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z produktami:

 

Oferujemy dodatki krawieckie - lamówki. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu MS-Style w zakresie dodatków krawieckich.

pixel