Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taśmy do firan

( ilość produktów: 29 )

Dodatki krawieckie taśmy to bardzo praktyczne produkty, niezbędne do wykańczania firan, zasłon, lambrekinów, obrusów oraz odzieży. Mogą one pełnić w krawiectwie różne funkcje, zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. W naszym sklepie znajdą Państwo taśmy najwyższej jakości, wyprodukowane z wysokogatunkowego akrylu lub bawełny, czyli materiałów, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i pięknym wyglądem.

 

Dodatki krawieckie - taśmy

W ofercie naszego sklepu dostępne są dodatki krawieckie taśmy o dwóch różnych przeznaczeniach, czyli:

  • taśmy marszczące
  • taśmy dekoracyjne. 

 

Nasze taśmy marszczące to idealne dodatki krawieckie do zasłon i firan, które powinny tworzyć na oknie regularne, atrakcyjne fałdy. Dzięki taśmom możliwe jest stworzenie doskonałych marszczeń, które można dowolnie modyfikować, bez użycia tradycyjnych żabek do karniszy. Z kolei nasze taśmy dekoracyjne mogą stać się przepięknym wykończeniem nie tylko zasłon i firan, ale także obrusów, lambrekinów czy nawet ubrań. Dodatki te dostępne są w kilku atrakcyjnych wzorach i kolorach, które nadadzą Państwa tekstyliom luksusowego i bardzo wyszukanego charakteru.

Dodatki krawieckie, takie jak praktyczne taśmy marszczące czy niezwykle efektowne taśmy dekoracyjne z koralikami to produkty, bez których nie może obyć się żaden krawiec ani żadna krawcowa. W naszym sklepie znajdą Państwo te produkty w wielu atrakcyjnych wariantach, a ich wysokiej jakości wykonanie sprawi, że podniosą estetykę każdego rodzaju tekstyliów użytkowych.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z kategorią:

 

Oferujemy dodatki krawieckie - taśmy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu MS-Style w zakresie taśm jako dodatków krawieckich.

pixel